+420 596 134 135

Svařovací kukly

Soubory ke stažení
GOLDENARK (Samostmívací kukly).pdf (1.78 MB)

Nová generace samostmívacích kukel vhodných pro všechny aplikace (DIN 9-13), jež nabízí 4 pracovní mody: svařování, pálení, broušení & X-Mod. Kukla má výjimečně široké zorné pole 112x78 mm, 4 optické senzory, komfortní hlavový kříž.

CHAMELEON (Samostmívací kukly).pdf (0.57 MB)

Ekonomická varianta profesionální svářečské kukly. CHAMELEON jsou lehké, vyvážené, pohodlné s jednoduchým či digitálním nastavením a variabilním ztmavením: světlé DIN 4, tmavé DIN 9-13.

ZEPHYR 4500 (samostmívací kukly s aktivní filtrací vzduchu).pdf (0.45 MB)

Objevte úplně nové řešení navržené pro zvýšení bezpečnosti svářečů, jejich pohodlí a výkonnosti. Kukly s filtrací vzduchu jsou vhodným řešením pro všechny svařovací metody. 4 optické senzory, široký průzor, digitální nastavení LCD, X-mode, Infotrac.

FLIP-AIR 4500 (samostmívací kukly s aktivní filtrací vzduchu s výklopným štítem).pdf (0.86 MB)

Kukly s filtrací vzduchu s výklopným štítem. Kukly jsou vhodným řešením pro všechny svařovací metody. Jsou vybaveny 4 optickými senzory, širokým průzorem, digitálním nastavením LCD, funkcí X-mode a Infotrac.

CLEANSPACE 2 - Elektrický respirátor WELDLINE.pdf (5.11 MB)

Kompaktní a lehká ventilační jednotka uzpůsobená k umístění v zadní části krku. Díky měkkému silikonu a nízkému profilu je všestranně použitelná.

WELDCAP (samostmívací maska/čepice).pdf (0.57 MB)

Lehká kombinovaná svařovací čepice s kšiltem, velkým průzorem, automatickým zatemňováním; stupeň zatemnění DIN 9 - 12.

OERLIKON

Svařovací kukly firmy Air Liquide Welding jsou vyjímečné vysokým stupněm ochrany svářeče, bezpečností a pohodlím. Nové výkonné kazety s tekutými krystaly mají široký průzor a jsou vysoce spolehlivé. Moderní design, intuitivní ovládání a unikátní funkce zaručují vysoký komfort pro všechny metody svařování a řezání.