+420 596 134 135

MIG/MAG svařování

Invertorové, digitálně řízené MIG/MAG svařovací zdroje v průmyslovém provedení, které nabízí vynikající kvalitu svařování s pokročilými procesy a skutečně jednoduchým a uživatelsky příjemným ovládáním.

Soubory ke stažení
CITOWAVE III (MIG/MAG plně digitalizované invertorové zdroje).pdf (2.71 MB)

Ztělesňuje novou generaci sofistikovaných svařovacích strojů. Barevný displej, inovativní komunikační rozhraní, využívající nejnovější technologické objevy, posouvá tento stroj na špičku svařovací techniky v celosvětovém měřítku.

CITOPULS III & CITOSTEEL III 420-520 (plně digitalizované invertorové zdroje).pdf (5.8 MB)

High Tech svařovací zdroje CITOPULS&CITOSTEEL pro metodu MIG/MAG jsou určeny pro všechny náročné svařovací aplikace v různých segmentech. Vyvinuté svařovací procesy strojů CITOPULS&CITOSTEEL zabezpečují výjimečnou kvalitu svarů při jednoduchém nas

CITOPULS III 320C & CITOSTEEL III 320C (plně digitalizované invertorové zdroje).pdf (3.38 MB)

Multifunkční invertorové kompaktní zdroje s vynikajícími svařovacími vlastnostmi: • Obalené elektrody • Speed Short Arc • Konstantní proud • Pulzní oblouk. Inovativní a výkonné MIG/MAG svařovací zdroje s vestavěným podavačem. Hmotnost pouze 29 kg.

WELDYCAR - přenosný svařovací traktor pro MIG/MAG svařování.pdf (0.6 MB)

Přenosné, autonomní svařovací traktory se čtyřkolým podvozkem a magnetickou přísavkou. Jsou vhodné pro mechanizaci svařovacího procesu MIG/MAG bez použití kolejnic.

Oerlikon MIG-MAG technologie.pdf (1.01 MB) Kapaliny pro chlazení hořáků + kontrola úniků WELDLINE.pdf (0.58 MB) Příslušenství WELDLINE MIG/MAG a TIG + TIG SHARP.pdf (0.88 MB)