COBOT - NASTAL ČAS NA NOVÉ SVAŘOVÁNÍ

NEDOSTATEK ODBORNÝCH SIL, CENOVÝ TLAK, CHYBĚJÍCÍ TECHNOLOGIE?

Problémy s nalezením svářečů?
Trh je vyluxován, mzdové náklady rostou. Jak tedy ještě rentabilně hospodařit a dále firmu rozvíjet? Již nestačí školit vlastní pracovníky, aby se nedostatek kompenzoval. S technologií, která odlehčí a motivuje Vaše zkušené pracovníky, vyřešíte Váš nedostatek personálu v nejkratší době.
Tak se stanete také atraktivním zaměstnavatelem pro mladé svářeče se zájmem o technologie budoucnosti.

Vyrábět za atraktivních podmínek?
Optimalizujte využití Vašich sotva postačujících odborných sil a na správných místech nasazujte personál s nižší kvalifikací pro obsluhu. Bez újmy na kvalitě, ale při zvyšující se rentabilitě.
Kolaborativní roboty – krátce coboty – přinášejí řešení.
Osvobozují Vaše kvalifikované svářeče od únavných rutinních a opakovaných činností a přinášejí nové možnosti růstu do Vaší svařovací výroby.

Investovat do budoucnosti?
Digitalizace zasahuje do všech oblastí života a práce. Každý podnikatel si musí položit otázku: Kde, jak a do čeho investovat, aby byl vlastní podnik na výzvy
nadcházejících let technologicky připraven. Digitalizace a automatizace změní v budoucnu svařovací provozy.
Svařování s kolaborativními roboty je první důležitý krok pro zvládnutí této budoucnosti.

COBOT
Coboty otevírají novou kapitolu ve svařovací výrobě a přesvědčují svým intuitivním ovládáním. UR10 od aktuálního lídra trhu Cobotů s více než desetiletím zkušeností se spolupracujícími lehkými robotickými systémy přináší vše, co je důležité pro středně velký svařovací provoz.

Kolaborovat znamená spolupracovat.
Svařování s Cobotem: Člověk a stroj se při svařování vzájemně podporují. Cobot provádí přesné pohyby hořáku, svařovací systém zajišťuje perfektní svar, a to stále znova a znova. Systém jako stvořený pro automatizaci malých a středních sérií. Dosavadní omezení na svařování kruhových a podélných svarů odpadá, svařování kontur a segmentů je parádní disciplínou robotického svařování. Jakmile je správně nastaven (hlavní úkol příslušného svařovacího odborníka), svařuje cobot sériové výrobky perfektně.
Zkušený svářeč zůstává šéfem systému, cobot je jeho nástroj, zpracování zakázek je delegováno. S tímto druhem automatizace lze nekomplikovaně a s nízkými investičními náklady řešit otázky jako nedostatek odborných pracovních sil a tlak na náklady. Důležitým faktorem přitom je, že při použití kolaborativních robotů nejsou potřeba další speciální ochranná zařízení. Díky jednoduchosti instalace a obsluhy se coboty v nejkratším čase a bez náročných školení stávají samozřejmým členem týmu ve Vašem provozu.

Svařování s cobotem je robotické svařování pro střední třídu a je úplně jednoduché.

Svařování
V Cobot Welding Package je ukryto více než 60 let rozsáhlé kompetence v technice svařování, inovativní procesy Lorch Speed a mnoho let zkušeností se svařovací technologií pro automatizaci a robotiku. Kvalitní svařovací zdroj Lorch a speciálně vyvinutý software Cobotronic poskytují maximální výhody synergie a zajišťují při svařování špičkovou kvalitu a produktivitu. Tento celek je doplněn vhodným příslušenstvím.

Služby
Lorch Cobot Welding Package získáte přímo u nás na místě. Jedna věc je pro nás totiž důležitá: aby péče o Vás byla od začátku osobní, v blízkosti a bez dlouhého čekání. Proto všichni partneři Lorch Cobot absolvovali speciální kvalifikační program, aby Vás při Vašem vstupu do svařování s Cobotem mohli optimálně doprovázet. Je jedno, jaké služby potřebujete – zda poradenství, školení, technický servis nebo atraktivní finanční nabídku –, u nás, partnera Lorch Cobot jste v nejlepších rukách.

[:cs]balicek_moznosti[:]
[:cs]Cobot_metody[:]
[:cs]tab[:]
[:cs]balicek_moznosti[:]
[:cs]METODY_TIG[:]
[:cs]TIG_packages[:]

Dokumenty ke stažení:

Webové stránky výrobce: