přenosné svařovací traktory

WELDYCAR přenosné svařovací traktory pro svařování metodou MIG/MAG

WELDYCAR jsou přenosné (11 kg), autonomní, na napájecí síti nezávislé, svařovací traktory se čtyřkolovým podvozkem (pohon na všechny 4 kola) a magnetickou přísavkou, která vyvíjí přítlačnou sílu 25 kg. Vzhledem k přebytku přítlačné síly je možno tímto traktorem svařovat ve všech polohách.

Traktor má všechny funkce napájeny nabíjecí baterií, která umožňuje až 6 hodin nepřetržité práce. Doba nabíjení baterie činí 65 minut. Ovládání je velmi jednoduché a umožňuje rychlé zahájení svařovacích prací.

K traktoru je možno použít jakýkoliv svařovací zdroj MIG/MAG. Traktor je vybaven proudovým senzorem, který spustí naprogramovaný pojezd bezprostředně po zapálení oblouku, případně s naprogramovanou prodlevou. Na traktoru Weldycar PRO je možno programovat přerušované sváry. K traktoru můžeme připojit mechanickou nebo lineární jednotku oscilace hořáku, která umožní svařování s rozkyvem hořáku.  Traktor je vybaven křížovým suportem 40 x 40 mm pro snadné ustavení polohy svařovacího hořáku.

Dokumenty ke stažení:

WELDYCAR

Formát PDF

Trac WL, Trac RL a Trac RL Cut přenosné svařovací a řezací traktory

Série zařízení LORCH Trac nabízí vhodné řešení pro různé svařovací i řezací aplikace. Přesné vedení svařovacího hořáku přebírá traktor a svářeč se soustředí na nastavení parametrů a kontrolu výsledků svařování. To zvyšuje rychlost svařování při současném zvýšení kvality a dokonalé opakovatelnosti svařovacích úloh. Jsou nenahraditelnou pomůckou při svařování dlouhých podélných a obloukových svarů. Typickými oblastmi použití jsou dlouhé nosníky při výrobě silničních i kolejových vozidel, stavbě lodí a jiných dlouhých nosných struktur. Dalším typickým nasazením je výroba kontejnerů, nádob a zásobníků nejrůznějších typů a provedení.

Série zařízení LORCH Trac nabízí širokou flexibilitu řešení i příslušenství pro splnění nejrozmanitějších požadavků a specifických řešení svařovacích úloh.

Lištové traktory

Kolové traktory

Řezací traktory

Dokumenty ke stažení: