O nás

Společnost WELMET, spol. s r.o. je zapsána v Obchodním rejstříku od roku 1997 a vznikla transformací sdružení fyzických osob, které se prodejem stejného sortimentu zabývalo již od roku 1993. Společnost se zabývá zejména prodejem svařovacích a pájecích materiálů a svářecí techniky, odsávacích a filtračních zařízení, příslušenství a ochranných pomůcek pro svařování, ale taky prodejem strojů, nástrojů a širokého sortimentu brusiva – vše pro práci s kovovými materiály.

Zabýváme se komplexním řešením automatizace ve svařování – návrh a dodávky polohovacích zařízení pro svařování, zařízení pro svařování pod tavidlem či svařovacích a řezacích traktorů.

V našem servisním středisku provádíme záruční i pozáruční servis, verifikace, validace, kalibrace a elektrorevize svařovacích zařízení a příslušenství.

Naší snahou je nabídnout zákazníkům komplexní služby s cílem snižování jejich nákladů a zvýšení konkurenceschopnosti. Spolupracujeme s renomovanými výrobci a v mnohých případech jsme přímými dovozci jejich produktů na náš trh.

Disponujeme vlastními skladovacími kapacitami a vlastními vozidly pro dopravu zboží, takže jsme schopni velmi pružně reagovat na potřeby našich zákazníků.

Naše společnost má systém managementu kvality certifikovaný dle ISO 9001:2016 a je členem Systému sdruženého plnění EKO-KOM.

Proč právě Welmet?

  • nabízíme technickou podporu a konzultaci při výběru ze sortimentu

  • předvedeme stroje i ostatní materiály přímo na Vašem pracovišti

  • široký sortiment, zejména spotřebních materiálů, máme neustále skladem

  • zboží zdarma dopravíme bezpečně a včas na určené místo

  • naší specialitou jsou pájecí materiály a zejména sortiment Ag slitin

  • a po dohodě nabízíme další nadstandartní služby…